Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egy halott újszülött...

Ha egy halott újszülött hörcsög baba van a ketrecben azt nem baj ha bent is hagyom?

Figyelt kérdés
Van sok élő hörcsög baba, de van köztük halott is. Anyukájuk elintézi? Nem fogja ezáltal a többieket is megenni?
2015. júl. 10. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ved ki, mert ha nem veszed akkor

1. ott fog büdösödni

2. az anyja megeszi. (természetben megeszik az elhunyt kölykeiket, hogy a ragadozók ne találják meg)

2015. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lemaradt egy D betű. Vedd ki...
2015. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki!
2015. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan édes megfogalmazás: ,,halott újszülött hörcsög baba" :D
2015. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt neked kell kiszedni.


Nem könnyű. Nekem pintyeim voltak, és előfordult 1-2 halott madárka a kicsik között :(


Vedd ki, mert ebben a melegben bomlásnak indul a kis teste, és mérgező. Meg egyáltalán. Lakásban élnek, neked kell intézkedni.

2015. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem biztos, hogy halott, csőben vannak mindannyian. És a másik dolog, hogy onnan nehéz kiszedni, nem akarom szétszedni a csövet, mert megzavarom őket, az meg nem lenne jó.

Anyuka majd intézkedik. Az előbb akik lepotyogtak a csőből, fogta és vitte vissza őket magához.

2015. júl. 10. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor bízd az anyukára, de rendszeresen figyeld az almot.
2015. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még azt nem tudom, hogy egy baba meddig bírja ki anyatej nélkül? Mivelhogy nem mindegyik van az anyuka alatt.
2015. júl. 10. 21:05
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos másnap reggelre már nem éltek, talán még 1 mozgott, de aztán már ő se és anyukájuk meg el kezdte őket felfalni...voltak vagy 12-en... :(

Pedig nyugalom volt körülötte és rengeteg fehérjét és sok folyadékot tartalmazó vegyes zöldség-gyümölcsöt adtam neki: tojás, tejföl, sajt, túró, csirkehusi meg minden.


Nem értem mi lehetett a baj? Talán az, hogy valamelyik tesója volt az apuka az állatkereskedésben és betegségben születtek? Vagy pedig az anyuka nem tudta mit kell velük csinálni fiatal kora miatt? Vagy mert a csőben voltak?

2015. júl. 12. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!