Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrecet ajánlotok...

Mekkora ketrecet ajánlotok egy nyuszinak?

Figyelt kérdés
Épp az előbb olvastam itt GYK-n, hogy a hörcsögnek vegyünk tengerimalacketrecet, a tengerimalacnak nyúlketrecet, mert különben túl kicsi nekik. Akkor a nyúlnak mégis milyet? Mi az, amiben jól elvan akkor is, ha nem tudom túl sokat kiengedni?
2015. júl. 23. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz sajnos, hogy kicsi minden állatnak az ajánlott... nyúlnak a minimum 100x50-eset emlegetik, én vettem is, hát persze, a törpenyulam nem bírja abban bezárva pár óráig sem, szétrágja, rázza, nagyon hangos... És ránézére is látom hogy nem elég nagy. Legjobb, legolcsóbb ha a szobában lesz a nyúl hogy elkerítesz neki egy részt a sarokban biztonságosan. (Nálunk 2x1,5 méteres helye van a sarokban most, ez már elég jó) Lehet venni kerítéselemeket, azzal el tudod keríteni. Aztán oda tehetsz neki be wc-t meg minden egyebet. Wc-ből is ne a kis nyúlbudit vedd, egy kölyöknyúlnak elég, de a felnőtt nyúlnak már kelleni fog a macskawc méret.
2015. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én nyuszimnak 120*60-as ketrece van, de ha tehetném, 150*150-es sarokketrece lrnne, amit a fressben árulnak. Sajnos nincs olyan szabad sarok a lakásban, ahova betehetném.
2015. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elsővel. Főleg, ha nem nagyon tudod kiengedni, min. 3 nm-es helyet keríts el kerítéselemekkel, de persze, ha tudsz többet, annál jobb!
2015. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!