Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, ha két hétre...

Mit tegyek, ha két hétre elutazom, és nincs kire hagyni a tengerimalackáimat?

Figyelt kérdés
Kèt hètre el kell utaznunk pàrommal, ès nincs kire hagyni a kèt malackàt. Szomszèdokkal mèg nem vagyok annyira jòban, hogy ràjuk bìzzam a lakàs kulcsot ès a közelben nincs egy olyan ember sem aki szivesen vàllalnà gondozàsukat.

2015. aug. 7. 06:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Állat kereskedésbe vittem be heti 2500 ért elvállalták az etetés/itatást, vitt kajából. És természetesen felelősséget nem vállaltak érte, ha megbetegszik / elpusztul.
2015. aug. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2015. aug. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az állatkereskedésben bármilyen betegséget összeszedhet (persze az is jobb, mint a semmi). Gondolom, nincs rokon / barát / ismerős, mert akkor nem írtad volna ki a kérdést. Keress olyan tengerimalacos közösséget, akik vigyáznak ilyen esetben egymás állataira. (Konkrét linket nem tudok írni, mert nekem nincs tengerimalacom, de tudom, hogy létezik ilyen közösség, keress rá a neten - illetve volt valaki, aki egy nemrég feltett kérdésre válaszolt, hogy igen, van ilyen csoport, keress rá a kérdésre és írj neki!)
2015. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak panzióztató tenyésztők, keress egyet, és tuti be tudják fogadni.
2015. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tengerimalacos facebook csoportokat javaslok, kérdezz rá egy-két helyen, hogy valaki vállal-e a tagok közül panzióztatást. Általában kevesebb állatuk van, mint egy tenyésztőnek, kevesebb felé oszlik a figyelem. És a többi tag tud róla véleményt, tapasztalatot mondani (bár gondolom a tenyésztők is ismerik egymást).
2015. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gemon honlapjan van ilyen forum, probald meg ott.
2015. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tengerimalacos facebook csoport, biztos van valaki a közeledben aki tudná vállalni.
2015. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Ràkeresek az ilyen oldalakra ès ràkérdezek. Sajnàlom őket otthon hagyni de viszont el kell utazni. Ilyenkor a szüleimet làtogatjuk meg. Ősszel egyedül megyek de a tèli ünnepekkor együtt megyünk pàrommal
2015. aug. 8. 07:49
 9/10 A kérdező kommentje:
07:25 Szàri vagyok. Fejèr megye
2015. aug. 9. 09:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát 2 hétre ne is hagyd őket otthon egyedül, éhen-szomjan halnak.

A gemonos fórumon is kereshetsz embert, aki elvállalja őket ilyen esetekre.

2015. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!