Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszim fehéreset kakil?

Nyuszim fehéreset kakil?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt hoztuk el az új nyuszinkat, máig teljesen normális sötétbarna bogyói voltak, de ma az összes világos, majdnem fehér színű. És nem azért mert megszáradt! Mitől lehet?
2015. aug. 15. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Az egészséges nyúlürülék sötét, de ha nyuszink bogyói néha más színűek, az sem ad okot az aggodalomra. Bizonyos ételek egyszerűen elszínezik. Például a vetőmagoktól a széklet egészen világos lesz, más ételektől pedig lehet zöldes vagy vöröses. A bogyó akár teljesen fehérré is válhat, ha nyuszink vizelete rákerül és megszárad, mert lerakódik a benne található kálcium."


[link]

2015. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is pontosan ezt akartam írni, mint az első válaszoló! :)

Nem kell megijedni, a világosabb bogyó teljesen normális. Ahogy ő is írta, a vizeletből kivált kalciumtól vagy bizonyos ételektől lehet.

Nekem több nyuszim van, a különböző ételek mindből mást váltanak ki, az almuk teljes színkavalkád: sötétbarna, világosbarna, fehéres, pirosas, zöldes... és mind teljesen egészséges. :)

2015. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!