Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok nekem képet küldeni...

Tudtok nekem képet küldeni kövér és vemhes tengerimalacról? Nem tudom, hogy melyik ezek közül az enyém.

Figyelt kérdés
Kereskedésből vettem, szombaton, nem nálam lett vemhes.

2015. aug. 20. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
mutatsz róla fotót?
2015. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kövér malac úgy összességében "puffadt", szép kerek pofija van, dundi teste, jó nagy popója. :D

A vemhes lánymalac felülnézetből extrém körte alakú - minden egészséges malac kicsit a körtére hasonlít, de a vemhes malacok brutálisan, főleg a vemhesség végén:


[link]

[link]


Elsőnek azt kellene megállapítani, hogy egyáltalán lány-e. A kereskedésben ugyanis sokszor a nemüket is rosszul tudják.

2015. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nem ekkora a pocija, lehet hogy csak duci, hát nemtudom...amikkr kinyúlik akkor nem, de ha összevan görnyedve akkor körtéskedik az alakja.
2015. aug. 21. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Összegörnyedve mindegyiknek körtés :)

Szerintem 1-2 héten belül kiderül, ha indokolatlan mértékben növekszik a hasa és a hátsó fele, akkor vemhes. Addig is adj neki C-vitamint és jó minőségű tápot. Ha nagyon aggódsz, akkor elviheted állatorvoshoz, ő seperc alatt megállapítja, hogy vemhes-e vagy csak kövér.

2015. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!