Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S! Rendbe jön a tengerim...

S. O. S! Rendbe jön a tengerimalacom? A nyuszim ráugrott! Ugye nem hal meg?

Figyelt kérdés
Van egy tengerimalacom és egy nyuszim, nagyon szeretik egymást, mindig összebújnak, de az előbb véletlenül ráugrott vagyis átugrott rajta vagy megbotlott vagy mi a nyuszi mikor játszott, és a malackám visított egyet egy picit, de azóta csöndbe van viszont nem fut mint mindig, egy helyben van és csak picit mozog!! Mi baja lehet? Ugye rendbe jön? ugye nem tört el semmilye?
2015. aug. 26. 16:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hat szerintes is vidd el akkor:(
2015. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell őket együtt tartani. Az is dicséretes, hogy magadtól nem jutott eszedbe orvoshoz vinni. Gratulálok...
2015. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
SOS mostmár egyáltalán nem mozog de lélegzik! Mit csináljak vele? most nem tudom állatorvoshoz vinni, kérlek segítetek!
2015. aug. 26. 18:54
 14/23 anonim ***** válasza:

Ott akkor mar sulyos a helyzet!!!!

Allatorvos vagy megdoglik!

2015. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kezdj el ásni...
2015. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Valszeg a nyul sulya miatt megnyomodott a teste olyan szinten hogy pl csonttores,belsoszervek karosodasa. Ha nem tudod elvinni allatorvodhoz valszeg elpusztul. Bar az allatorvos se tudna vele mit kezdeni szerintem.
2015. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Na mivan? Hogy van?
2015. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Még mindig ugyanaz, de tényleg nem tudom állatorvoshoz vinni!!!
2015. aug. 26. 21:52
 19/23 anonim ***** válasza:
Hat ha van egy kis szerencsed nem lett komolyabb baja csak bestreszelt a nyulas incidenstol es fel. Probald simogatni hogy kicsit megnyugodjon. Aztan meglatjuk milessz holnapra vele:/ Ha komolyabban megserult akkor a holnapot nem eli meg. 1. Voltam.
2015. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Na hogyvan?
2015. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!