Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim furcsa hangokat ad...

A nyuszim furcsa hangokat ad ki mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre hogy a nyulam reggelente ahogy fekszik a helyén furcsa galab búgásához hasonló hangot ad ki kilégzéskor. Ha közelebb megyek abbahagyja. Ugye nem azt jelenti hogy beteg?
2015. okt. 1. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az előző nyuszim is adott ki ilyen hangokat, szerintem ez csak egy fajat kommunikáció náluk. Teljesen egészséges volt és 7 évig élt.
2015. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim horkolni szokott néha. A nyuszik nyitott szemmel is tudnak aludni, nézd ilyenkor az orrát, ha nem nagyon mozog, akkor alszik és akkor a horkolását hallod. Ha közelebb mész azért is hagyhatja abba, mert pl felébred. Viszont ha ébren van és úgy adja ki a hangot, akkor valószínűleg "makog", ami az elégedettség hangja :)
2015. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!