Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok nekem fiú kutyaneveke...

Tudnátok nekem fiú kutyaneveket és lány meg fiú nyúlneveket?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 13:26
 1/5 Tislerics Máté válasza:

fiú kutyanév: Kutya-Úr, Maximilian, Garfunkel, Takarodj, ebéd, Kutya, Foxi, Hex, Cucu, Bázel, Sztász, Szaros, Bor, Rozsomák, Gallipuli, Ék, üzüke, Morzsa.


Lány nyúlnevek: Xéna


Fiú nyúlnevek: Nyúl-úr, Asztal, Foltos, Bözsi, Egér, MAX, Zardoz, Hex, Ital, Tócsa, Gugu.

2015. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fiú kutyanév: Negro, Bobek, Marlie, Brúnó, Bende/Bendi.


Lány nyuszi nevek: Liliom/Lili, Málna, Bogyó, Zoé, Szeder.


Fiú nyuszi nevek: Mangó, Áfonya, Soma, Beni, Kiwi.



Nekem a nyusziaim Zénó (fiú) és Zafír (lány, Zafi-nak szoktam becézni).

2015. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dingodaj válasza:

Fiù kutya: Buck.

Fiù nyùl: Benjàmin.

2015. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hím kutya: Csibész, Fickó, Kormi, Alan


szukáé: Lucy ("lüszi"), Süti (én a mienket Süttyőnek becézem, mert annyira lökött:))


hím nyúl: mi általában a tulajdonságaik alapján választjuk a nevet, pl. Vikidál, Bandi, Haspók, Bill (csak 3 lába volt)


nőstény: Hercegnő, Vaslady, vagy Margaret (Tatcher), a többire sajnos nem emlékszem..


Esetleg volt még tengerimalacunk, meg afriaki ugróegereink, őket Sonka, Hógolyó, Mici, Konrád, és Biuret - nek hívták :)

2015. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Fiú nyúl: Fülöp, Tapsi

Lány nyúl: Selymes,

Fiú kutya: Néró, Rex, Atosz, Morzsi, Gömbic, Csoki >(Tacskóm neve :D ) Buksi, Luxor, Pajkos :)

2015. okt. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!