Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki szokott egeret agyoncsapni,...

Gyümölcskosár kérdése:

Ki szokott egeret agyoncsapni, ha az egércsapdában nem pusztul el?

Figyelt kérdés
Családi házban lakom a családommal. Sajnos évről évre megjelennek az egerek, és viszonylag sok. Egér csapdával szoktam őket megfogni. Már a hatodikat fogom el. Csakhogy nem pusztulnak el azonnal. Így kénytelen voltam, agyonütni, hogy ne szenvedjem tovább. Múltkor a férjem tette ezt. Hozzá kell tennem, nagy állat barátok vagyunk, vannak állataink. Igencsak megviselt ez mindkettőnket. Én még sosem csaptam agyon egeret. Remélem nem itéltek el ezért, nekem is rosszul esett ez. Életemben is csak bogarakat csaptam agyon, de azokat is sajnálom. A ragacsot nem szeretem, mert az brutáis. A méreg nálunk nem vált be. Ti pusztítottatok el egeret? Azt hiszem nem csinálok ilyet többé inkább hagyom elpusztulni, de akkor meg az egeret sajnálom, hogy vergődik sokáig.
2015. okt. 9. 11:54
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
26%

Ne légy álszent,már akkor halálra ítélted amikor kitetted a csapdát.


Mellesleg eszel húst?

2015. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
36%
Mi a különbség, hogy agyoncsapod vagy aljas módon csapdába csalod és úgy ölöd meg? Így vagy úgy, de te küldöd az örök vadászmezőkre. NEM A FEGYVER ÖL!!!
2015. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
vegyél másik egércsapdát ami megöli rendesen.
2015. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok álszent, és húst nem nagyon eszek, mert nem szeretem. Igen én küldöm örök vadász mezőre! De! Inkább hagyjam hogy elszaporodjanak a házban? Az jobb lenne? Hogy mindent összerágnak, lepiselnek, szaporodnak? Én is szeretem az egereket, de ha tudtok jobb ötleteket, szívesen veszem! Gondolom, ha nálatok lennének egerek, ti megfognátok őket, vagy nem? És bármilyen hihetelen sajnálom őket, és igen megviselt, hogy ezt tettem.
2015. okt. 9. 12:06
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sima egérfogó van, abban általában elpusztul időben.

Ha véletlenül úgy sikerül, hogy mégsem, akkor munkavédelmi kesztyűben (nehogy megharapjon) megfogom fogóstól, kiviszem és szétnyitom a fogót valamelyik macskánk előtt. Ő mindig vevő rá, bár megenni nem eszi meg, de legalább elvégzi helyettem a piszkos munkát.

2015. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktuk. Olyan viszont volt már, hogy máshogy fogtunk meg egy egeret és kivittük a város szélére egy mezőre.
2015. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Azt hittem itt vannak megértő emberek. :( Amúgy az üveges élve fogás nálunk nem jó, mert a kutyáim bejárnak a házba, és a fiú kutyám mindent megnéz, felborít.
2015. okt. 9. 12:09
 8/42 anonim ***** válasza:
2015. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Igen a macska elvégzi a piszkos munkát, de nekünk nincs macskánk, a kutyáim nem tűrik meg őket, Milyen a sima egérfogó? Mert nagyon sokféle van.
2015. okt. 9. 12:10
 10/42 A kérdező kommentje:
Megnéztem a linket, ez jónak tűnik. Ez nem brutális!
2015. okt. 9. 12:13
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!