Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögöm megbetegedett?

Az aranyhörcsögöm megbetegedett?

Figyelt kérdés
Sziasztok segítsetek nekem lécci!Az aranyhörcsögöm úgy vélem megbetegedett mert a napokban elkezdett vakarózni , élősködők volnának benne ? Mit tegyek ? Mihez kezdjek ? Már nagyon sűrűn csinálja ezt a vakarózást , a bőrét átnéztem de nem találtam semmi szokatlant.Valaki valami tanács ? Elkerülhető az állatorvos ??? Mert a barátnőm azt mondta hogy nem bánnak jól az állatokkal itt a helyi állatorvos rendelőben..... Valaki adjon tanácsot nekem hogy milyen úton induljak el ebben a problémában hogy megoldódjon.Köszönöm szépen mindenkinek.
2015. okt. 11. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Váltottál mostanában másik alomra? Új forgács, stb? Ez okozhat irritációt. Ha nem, akkor azon agyalj, tettel-e be neki vmi olyan felszerelést, ami új. Egyébként őket olyan dokihoz kell vinni, aki kisállatra specializálódott, mert a sima kutyás macskás orvosok ehhez nem értenek. Ha van Facebookod, csatlakozz a Hörcsög imádók csoportba, ott tenyésztők is vannak, akik segítenek. :)
2015. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit használsz alomnak? Honnan van az alom? Lehet, hogy allergiás rá vagy csak irritálja a bőrét. Elő szokott fordulni.
2015. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Az alom az fenyőfa forgács és széna a helyi kisállatkereskedésből.És igen jelenleg új odu van benn.
2015. okt. 13. 03:29
 4/4 A kérdező kommentje:
És nem volt új alomra váltás még egyszer sem!
2015. okt. 13. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!