Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögketrec műanyag...

A hörcsögketrec műanyag részét mivel lehet kitakarítani/szagtalanítani?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy valaki domestossal takarította de azzal nem merem nehogy baja legyen a hörinek.
2015. okt. 16. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én általában csak sima vízzel szoktam, nálam az is elég.

Viszont ha úgy érzed ez kevés (pl. korábban nem volt rendesen takarítva vagy sérülések vannak rajta, ahol könnyebben megülnek a baktériumok), akkor ecetet használj, csak jó alaposan öblítsd le, ne bántsa a szag a hörit.

2015. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A hörcsögöt megfogod, megszórod vimmel, és jól kisikálod vele a disznóólat! Utána a hörcsögöt, és a ketrecet is kivágod a francba! A fene a rohadt, büdös, dög fajtáját!

Kellemes hétvégét! :-)

2015. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak ahova pisil azt a részt szoktam fertőtleniteni domestosszal vagy más fertőtlenitővel!

Kicsit rajtahagyom aztán alaposan leöblitem valami illatos folyékony szappannal! Utána ezt is bő forró vizzel leöblitem és megtörlöm alaposan.


Igy nem lesz gond!

2015. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meleg vízzel és szivaccsal szoktam. Esetleg nyomok kis szappant bele, de arra fokozottan figyelek, nehogy olyan maradjon.

9 éve dzsungitartó

2015. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!