Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora "alagutat" csináljak...

Mekkora "alagutat" csináljak a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék a hörcsögömnek egy "alagutat" csinálni Wc-papír gurigákból, h ne unatkozzon :) Milyen vastagságú legyen a guriga, h jól elférjen benne? (szíriai aranyhöriről van szó) :D

2015. okt. 16. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szíriai lazán befér az általános méretű WC-papír gurigába, tökéletes neki.
2015. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :)
2015. okt. 16. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! ^^
2015. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak ha kölyök aranyhöriről van szó az fér bele a wc papir gurigába!


Inkább szerezz be neki normális méretű csőrendszert. Ilyenfélékre gondoltam, több féle van: [link]


Ez az átmérő az ideális aranyhörcsögnek.


Papirból semmit nem raknék be neki, mert beleragadhat a pofazacskójába és baja is lehet tőle!

2015. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. akkor inkább veszek egyet :)
2015. okt. 16. 22:21
 6/11 anonim ***** válasza:
9 év alatt egy hörimnek sem lett baja a WC papír gurigától. Viszont nekem törpe van, annak jó méret. Arany könnyen beleszorulhat.
2015. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Van jó vastag gurigám (kéztörlőé), akkor rakok be egy olyant :) Akkor legalább nem kell pénzt költsek rá :D
2015. okt. 17. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is tartottam rengeteg hörit (amíg nem lettek kutyáim), az életben nem volt semmi bajuk a WC-papír gurigától. Sokan már olyan komolyan vesznek mindent, amit az interneten olvasnak, mintha szentírás lenne... :(

Egyébként a ketrecbe való műanyagcső borzalmasan drága, már amennyiben nagyban gondolkozik az ember.

2015. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Plusz a műanyag csövet nem tudja rágni, kaparni. És nem tud a cafatokból puha fészket csinálni. :) Sokkal jobb a WC papír vagy kéztörlő guriga.
2015. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, akkor inkább kéztörlő gurigájából csinálom, mert az nem kerül szinte semmibe, és a hörinek is biztos jobban tetszik, mert tudja rágcsálni is :)
2015. okt. 17. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!