Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörimet muslicák szálljták...

A hörimet muslicák szálljták meg mit tegyek?

Figyelt kérdés
A hörim már két éves és eddig nem volt semmi baj vele vagy azzal hogy hol tartjuk. Az elmúlt hétben kezdődött és azóta mulicák szállják meg a teriét. Napról napra többen vannak. Rászállnak a tápjára és a gyümölcsére. Nem tudom hogy egy hörit mennyire zavar ilyesmi de engem igen. Szerintetek jobb lenne ha ketrecben lakna akkor már nem szállnák meg őt a muslicák? Vagy semmit se érnék vele és csak pénz kidobás? Ja és hagy tegyem szóvá két hetente másfél hetente takarítom ki.

2015. okt. 19. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor lesz több muslica a lakásban, ha sok gyümölcs van bent. A konyhában mindig röpköd pár, ha sok alma van az asztalon, pedig nem koszban élünk. A hörik kajájára még nem szálltak rá szerencsére. Attól, hogy ketrecbe teszed a hörit, a muslicák ugyanúgy megtalálják a kaját, tehát ez felesleges szerintem. Eddig más helyen volt a höri? Nem változott esetleg valami?
2015. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy terrárium vagy ketrec, ebben az esetben nem számít. Én csak addig hagyom előtte a romlandó / oszló eledelt, amíg ott a szemem előtt megeszi. A többit visszaveszem, mert raktározásban verhetetlen:)) Lehet, hogy a tied is eldugja, és azt érzik a muslicák.
2015. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nem változott semmi de esetleg lehet hogy az a baj hogy rögtön viszi a házába amint meg kapja.
2015. okt. 20. 07:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki szoktam venni azt a kaját, ami két napja bent rohad? Én mindig kiveszem az előző gyümit vagy zölit, amikor a másik adagot teszem be.
2015. okt. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A hörinek mindentől függetlenül jobb lenne ketrecben.


Ősszel több a muslica, mennek a gyümölcsre. Takarítsd gyakrabban, szedd ki az állott kaját.

2015. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a sok hasznos választ.
2015. okt. 20. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Minden nap ki kell szedni tőle a megmaradt gyümölcsöket és zöldségeket, romlandó kajákat és frisset tenni be helyette!


A pisis sarkot is minden nap ki kell szedni úgy hogy friss forgáccsal. Mindig halmozz oda friss forgácsot ahova pisilni jár mert az felszívja.

2015. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2015. okt. 22. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!