Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen almot használjak, ha...

Milyen almot használjak, ha törpehörcsögeimnek kicsinyei lesznek?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy vattát nem szabad a kuckó kibéleléséhez, mert a picik lábai beleakadhatnak, és leszakadhatnak. De valamit azért szeretnék betenni, hogy tudjanak fészket rakni. A wc papírt nem használják fel...
2010. márc. 20. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyat mint máskor csak többet.
2010. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :-)
2010. márc. 20. 18:22
 3/5 anonim válasza:
Hol laksz?Elajándékozásra, eladásra szánsz kis hörcsögöt?
2010. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, a X. kerületben lakom, és hát, igazából nem a hörcsögtenyésztésből szeretnék meggazdagodni, szóval ajándékba adnám, de azért egy kis kaját cserébe elfogadnék. :-) Ha szeretnél előjegyeztetni, akkor írj a kabocalany@freemail .hu címre, és meg fogom írni, hogy miből lehet választani. De ugye csak születés után négy héttel lehet elválasztani, úgy hogy ha nagyon gyorsan szeretnél, akkor szerintem inkább nézz körül az expressz.hu-n. Egyébként a höripár dzsungáriai, pearl (ezüst) színű, de teljesen két megbízható komoly hörcsögtenyészetből származnak, szóval a kicsik alkalmasak lesznek a továbbtenyésztésre. :-)
2010. márc. 20. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én forgácsot használok és kb. 5x5 cm-esre vágott papírzsepit adok nekik minden takarítás eljeén kb. 2 darabot vágok fel, abból szép fészket építenek és semmi bajuk nincs tőle soha, már 1,5 évesek.
2010. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!