Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek mi a baja a...

Szerintetek mi a baja a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Napokba vettem észre hogy szegény kivakarta a füle tövébe a szőrét és a füle is kicsit gennyes volt de kitisztitottam neki és már nem olyan de ahol kivakarta a bundáját ott egy vörös vérraláfutátos dudor keletkezett. Az orvos szabadságon van. Kenem neki aloe verával hátha jobb lesz. Valaki segítsen mit tudnék tenni?
2015. nov. 30. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kamillás borogatást tegyél rá neki. Aztán amint elérhető, orvos. Másikhoz nem tudod vinni?
2015. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El is felejtettem hogy az is jó lehet. Mindenképp megpróbálom.Sajnos a környéken ő az egyetlen bár van mégegy de ő vele sajnos rossz tapasztalataim vannak. köszönöm a tanácsot
2015. nov. 30. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamillatea vatta, de nagyon nagyon vigyázz, mert nekem ugyanez volt, és a sok ragacsos kamillateás borogatástól összeragadt a kicsi bundája, és annál jobban vakarózott! Szóval nagyon keveset tegyél rá, mert különben méginkább fog vakarózni
2015. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!