Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állat lehet amit láttam?

Milyen állat lehet amit láttam?

Figyelt kérdés
Videón láttam egy furcsa kis állatot, de nem tudom mi a neve. Emlősnek tűnő kis szőrös-csíkos ízé, aminek mintha nem lennének végtagjai, csak egy önállóan mozgó farokra hasonlít... olyan furcsán, gépiesen mozog és egy mini labdával játszott ami szinte tapadt hozzá, azzal gurult fel-le. Ez mi ez? .D A videót nem tudom belinkelni.
2015. dec. 26. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az nem egy élő állat, hanem csak valamilyen játék. A nevét sajnos én sem tudom, meg azt sem, hogy működik, ez engem is érdekelne.

Kellemes Ünnepeket!

2015. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megtaláltam, szerintem erre gondolsz: [link]
2015. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem élő állat ahogy az előttem író is leírta,hanem egy cuki elemes játék.Egy édes kis állatfigura hozzá van kötve egy labdához és ahogy próbálna gurulni mindig elcsúszik a vízen így olyan mintha az a kis állat lökdösné :D
2015. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Piacon a kicsi 290- a nagy 590-

Van ilyen a hugomnak.

Szerintem nem cuki.... undi.

2015. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen fiúk-lányok, erre gondoltam. Szerintem sem cuki, inkább idegesítő... igaz nem írtam le, de jól gondoltam, hogy nem igazi hanem valami játék. Köszönöm a segítséget.
2015. dec. 28. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!