Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögkajában a lisztkukaco...

A hörcsögkajában a lisztkukacok még élnek vagy már döglöttek? Tényleg muszáj?

Figyelt kérdés

Most lett hörcsögöm és ugye kellene nekik valamennyi állatin fehérje ezért a jobb tápokban van lisztkukac de én undorodok tőlük, mint minden bogárfélétől. Nem merek ilyet venni és odaadni neki.. Tényleg kell nekik a fehérje? Muszáj a lisztkukac? és élnek ezek vagy már döglöttek (az egy fokkal jobb lenne)?

[link]


2015. dec. 28. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Mármint biztos jó meg minden de nem elengedhetetlen.

Már volt 4 hörcsögöm mind sokáig élt és sose ettek lisztkukacot csak zöldséget gyümölcsöt és hörcsögnek való magokat.

Fontos hogy a hörcsög nem birja megemészteni a krumplit meg egyéb K betűs keményítős zöldségeket :)

2015. dec. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kell neki állati fehérje, hozzátartozik az étrendjéhez. Ez lehet akár sajt, túró, tejföl, főtt tojásfehérje, vagy állati fehérje. A magkeverékekben szárított lisztkukac van, de árulnak élő lisztkukacot is (nem magkeverékben, hanem külön csak azt), nálam nagy kedvenc. Teljesen ártalmatlan, először én is csipesszel adtam, és mára már kézzel.

Valamilyen fehérjét adj neki, muszáj.

Facebookon lépj be a Hörcsög imádók :) csoportba, ott tenyésztők is adnak neked tanácsot.

Gyümölcsöt csak heti 1-2 alkalommal kapjon, mert cukorbetegségre hajlamosak. Tehát zöldséget kapjon naponta 1-2 alkalommal, magkeveréket minden nap, fehérjét heti 2-3 alkalommal.

9 éve dzsungitartó

2015. dec. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyobb vagy annál a kukacnál, és nem fog megenni.
2015. dec. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Fressnapfnak is van saját márkás szárított lisztkukaca / szárított szöcskéje - nem minden üzletében találtam sajnos, de van. Én abból adok nekik. Egyáltalán nem undorító.

Szerintem a belinkelt táp, amellett, hogy elég drága, elég egysíkú, túl sok a gabona, túl kevés a vitaminforrás.

2015. dec. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!