Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány éves koruktól lehet adni...

Hány éves koruktól lehet adni a törpenyusziknak?

Figyelt kérdés

Hány éves koruktól lehet adni a törpenyusziknak uborkát,salátát,és más zöldségeket?

Mert most már almát és sárgarépát,tápot szénát adok neki de még csak 6 hetes és nem tudom hogy mikortól ehet mást is!


2010. márc. 25. 13:46
 1/9 anonim válasza:
Szerintem uborkát bármikor adhatsz neki,a salátában nem vagyok biztos, ha még pontosabb választ szeretnél, menj be egy állatkereskedésbe, ott biztos meg tudják mondani, hogy mit szabad és mit nem. Azt tudom, hogy K betűvel kezdődő zöldséget, gyümölcsöt nem szabad adni.
2010. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Uborkát ne adj neki, mert felfújódik.

Nyugodtan ehet zöldségeket. A K betűsekkel vigyázni kell. Füvet csak fonnyasztva adj neki.

2010. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kösz!
2010. márc. 26. 12:41
 4/9 anonim ***** válasza:
fél éves kor alatt különösen érzékenyek a túl friss vagy vizes zöldség fogyasztására. Sajnos ha kiszabadul a kertbe hajlamos jó sokat fogyasztani, aminek rövid időn belül felfúvódás és pusztulás a vége. ezért fokozatosan szoktassuk az emésztőrendszerét a lágyeleséghez, figyelve a székletét. ha túl lágy, akkor csak száritva kapja. egészséges nyuszi bogyói a feketeborsra hasonlítanak.
2010. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 8 hetes koráig csak junior tápot és szénát adtam nekik vízzel, most 10 hetesek és már esznek almát, banánt, salátát. Banánt csak ritkán kapnak, akkor is csak 1 karikát, mert annak magas a cukortartalma, almát minden nap egy szeletet, salátát is néha néha. De egy nap két félét nem kapnak. Ha van kedved írj privit, annyira nincs nagy különbség a nyuszijaink között, el tudom mondani mikor mnit esznek :)
2010. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kedves utolso en irnek neked privit ha lenne hova, az en nyuszim 10 hetes nehany napja lakik velunk, es teljesen analfabeta vagyok ebben a kerdesben...jol jonne egy kis tapasztalt segitseg.
2010. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ohh bocsánat, itt az email cimem: biancatasnadi@gmail.com :) elfelejtettem hogy ez nincs beállítva :)
2010. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ez az oldal sokat segített:)

2010. márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindegyikőtöknek de az én nyuszim még csak 6 hetes!
2010. márc. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!