Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 5 hetes tengerimalac etetes,...

5 hetes tengerimalac etetes, szoktatas?

Figyelt kérdés

Az első kerdes az lenne, hogy meddig kell junior tápot adni neki?

A második kerdes pedig az, hogy egy kb 2-3 eves másik tengerimalac mellett szeretnem ugye tartani. Mennyi idő mire össze lehet őket engedni (úgy ertem egy ketrecbe rakni)? Most szoktatom őket egymáshoz tehát azzal nincs gond.



2016. febr. 9. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell junior táp. A malackák legfőbb tápláléka a széna, emellé kaphatnak kvés tápot, friss zöldségeket (lista a gemon.ro-n) és esetleg nasinak rágcsálóknak való jutalomfalatokat.


Az összeszoktatás változó, nem tudom, hogyan csinálod és hol tartasz vele. Próbáld őket felügyelettel összeengedni külső terepen, pl. a ketrecet leemelve az alomtálcáról a padlón összeismertetni őket.

2016. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A szénát es zöldséget természetesen megkapja, csak az állatorvos mondta hogy junior tápot kapjon.


Es a szoktatasnal nem tartok nagyon elől mert tegnap vettem a malacot, de tudom is hogy hogyan kell csak azt nem tudom meddig (illetve mennyi idő alatt szoknak átlagosan össze. Azért átlagosan mert tudom hogy változó lehet egyedenkent.)



Köszönöm a választ :)

2016. febr. 9. 17:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Es elég sok tengerimalacom volt, tudom higy kell etetni koszi :)
2016. febr. 9. 17:48
 4/4 A kérdező kommentje:
De azért majd megnézem azt a listát
2016. febr. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!