Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Debrecenben tudnátok nekem...

Debrecenben tudnátok nekem mondani olyan állatorvost vagy állatorvosi rendelőt ami foglalkozik tengerimalacal és viszonylag jó árban van?

Figyelt kérdés
Pár napja furcsán viselkedik a tengerimalacom és nagyon kéne.

2016. márc. 3. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Tara vet, Debrecenben az istván út elején!
2016. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. márc. 4. 17:03
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Én feltétlenül olyan állatorvost ajánlanék akinek van egzotikus állatorvos szakvizsgája. Hiszen egy kutyás doktor nem biztos hogy ért hozzá. Debrecenben ahol van ilyen az a Net vet állatorvosi rendelőben Dr Nagy Otília. A Nógrádi Mátyás utcában.

De jó tapasztalataim vannak a Falcon Vet-tel is a Nyugati utcán, ott a Schicke Judit doktornőnek vannak saját tengerimalacai, szóval ő is szakértőnek számít. És nagyon szerények, pár ezer forintnál többet sosem kértek tőlem.

A vezér utcaival annyira nem voltam megelégedve. Ahányszor mentem ott annyi doktor volt, volt aki szépen kikezelte, de volt olyan is, akin látszott hogy nem sürün kezel tengerimalacot, de a kezeléseknek jól megkérték az árát. (a malac végül elpusztult, persze ez nem írható teljes az ő számlájukra, mert tudom hogy én is hibás voltam hogy nem vettem észre egyből a jeleket)

2016. márc. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szép napot! Nem tudom, aktuális e még a kérdés? Én a Tara-Vet rendelőt ajánlom. Itt Szűcs Ágota rendel. Minden fajta állattal foglalkozik.Rendes, kedves, felkészült.

[link]

2016. márc. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!