Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit eszik egy törpenyúl?

Mit eszik egy törpenyúl?

Figyelt kérdés
nemsokára a hím tengerimalacom mellé szeretnék egy törep nyulat. azt mondták hogy 1 ketrecben simán elvannak. ( a ketrec bazi nagy ugyanis egyszer találtunk egy megsérült mezei nyulat és haza hoztuk és az állatorvos mondta h ameddig fel nem gyógyul addig csináljunk neki egy marha nagy ketrecet. hát megcsináltuk és amire felgyógyult vissza engedtük az erdőbe. a helyére fél év múlva került egy mostmár szelíd hím tengerimalac. a kis állatkereskedésben láttam hogy törpenyúllal tartsták és a kaját is megosszák egymással. ezért nemsokára kb. 1 hónap múlva kapok egy törpenyuszit. azt is meglehet szelídíeni? mit szabad ennie? vagy mit nem ehet?
2010. ápr. 3. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Általában egy törpét és egy nyulat.


A törpét ebédre, a nyulat vacsorára szokta.

2010. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindent amit egy nyúl eszik
2010. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és mégis mi az a minden amit a nyúl eszik? ... fáj ilyenektől a fejem ...
2010. ápr. 3. 11:51
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
előző vagyok. frissfüvet, az almahéját, répa(répahéj) káposzta krumplihéj stb
2010. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy meg lehet szelidíteni de nagyon nem is kell mert a nyuszi nagyon aranyos állat!

Ehet almát,répát,szénát,magot(nyúltáp),káposzta,jól megmosott füvet,epret,barackot,szőlőt(magját nem)


De viszont ezeket TILOS neki megennie:

Hagyma

Krumpli

2010. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

ezeken az oldalakon mindent megtalálsz!

2010. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek aki válaszolt. emígy ha megszelídül és lerakom őt a füre "legelni" akkor nem lesz semm iabaj mert előbb írták hogy csak megmosott füvet. emígy lehet sétáltatni avval a nyuszisétáltatóval?
2010. ápr. 3. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

kérlek, olvasd el az oldalakat, amiket belinkeltem!

hol laksz amúgy? csak kiváncsi vagyok, hogy hova akarod vinni a nyuszit sétálni?

2010. ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

szlovákiában lakom egy kissebb faluban. csaldi házban lakunk és óriási kert. emígy a nagypapámnak van egy istállója és ott (ott van benne a ketrec)meleg van de nyáron ki szok lenni nyitva az ajtó és a meleg szellő átfúj rajta. holnap hozok képet a ketrecről. emígy óriási . 1,5 m x 1 m . egy hím tengerimalac van benne aki nagyon szelíd. az udvaron szoktam sétáltatni a kertben a füves területen.

emígy fürdetni is szoktam. de szeretnék neki egy társat. ezért is gondoltam egy törpenyuszira de a nyuszik terén nem vagyok jártas ezért és kérem segítségeteket köszi

2010. ápr. 3. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Először a ketrecen kívül engedd össze őket, nehogy a nyuszi agresszíven reagáljon a malacra, de ha így tesz, ne tedd össze őket, mert meg is rúghatja a malackát.

Étkek amiket ehet és amik tilosak

[link]

2010. ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!