Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak az egy napos...

Mit csináljak az egy napos kis hörcsögökkel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy tegnap születtek kis hörcsögeink de az anyjuk elpusztult. Utánajártam és ilyen macskatejjel lehet szoptatni őket,hogyan csináljam?Tanácsot,bármit elfogadok,hogy valahogy sikerüljön felnevelni őket.A pénz nem számít ha valamit meg kell venni.
2016. márc. 24. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen pici jószágokat nem tudnál megfelelően táplálni :/
2016. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha még élnek, akkor írj ennek a tenyésztőnek:

[link]

Nagyon topon van, és nagyon kedves, segítőkész.

2016. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hiába próbáltam etetni őket kis cumisüveggel amit erre vettünk,meg az állatorvosi azt mondta kismacskáknak való por tejet adjunk neki,meg is vettük de elpusztultak :((( pedig figyeltem,hogy melegen legyenek
2016. márc. 24. 19:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy mégis túlélte!!!!Segítsetek pls nagyon szeretném,hogy ne haljon meg :(
2016. márc. 24. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van időd akkir éjszakánként kelj fel 1-2 óránként. Ellenőrízd, hogy nem kászálódott e ki a meleg plédből vagy amiben van mert lehet esetlegesen nem tud visszamenni. Próbálj meg a macskatejbe lisztkukacokat turmixolni. Azt hallottam ez jó nekik. Mi a helyzet most?
2016. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!