Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek naponta hányszor...

Szerintetek naponta hányszor kell egy 2 hónapos bárányt etetni?

Figyelt kérdés
Hány liter tejjel.Mi naponta 3-szor etetjük egy cumisüvegnyi forralt tehéntejjel
2010. ápr. 5. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, nekünk is volt nevelt bárányunk. Első hónapban két óránként etettük, forralt tehéntejjel, aminek 30°- a víz volt... Sajnos még így is ment néha a hasa.

Két hónapos bárány elé már sztem rakhattok egy kis szálas takarmányt ( fűszénát, ami nem olyan nagy energiatartalmú) Azt már biztos fogja csipkedni. Szerintem 4 óránként már bőven elég etetni. Az, hogy mennyit, jó kérdés. Én sosoem mértem, figyeltem a hasát, hogy mennyire nől neki:D Nem szabad neki sokat sem adni, mert a gyomra nagyon kitágul és utána egyre csak többet és többet szeretne majd enni.

2010. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző voltam, elírtam, bocs: tehát "30%-a"
2010. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia!Nekem van 2 ujszülött koruk ota itt vannak.Naponta másfél litert kell elosztani,mi fele-fele adjuk a tejet és a vizet.Bárány tápot is szeretik,de persze tudni kell mit és mennyit ettek idáig.
2010. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a válaszokat.Mi naponta 3-szor etetjük, de már jól rászokott a takarmányra.A kedvenc csemegéje a nyúltáp lett,de emellett azért még kapja a napi 3-szori tejet.

Az 1. válaszadó válasza nagyon hasznos volt számomra.Minden fontos infót tartalmazott.KÖSZI:D

2010. ápr. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!