Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretet jelét mutatja a...

Szeretet jelét mutatja a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Amikor,kiveszem egyből bújik belém igaz máson is szeret,csimpaszkodni de belém még is valahogy máshogyan bújik jobban.Tudom,hogy éjszakai állatok de amikor nem vagyok otthon este akkor képes megvárni,ha hazajövök fent ül a háza tetején,mintha engem várna.Lehet,hogy én képzelek bele sokat de szerintetek, szeret nálam lenni,és szeret engem?

2016. máj. 8. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ragaszkodik a gazdihoz :)
2016. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az ember normális esetben megérzi és észreveszi ha szereti az állatkája és az állatka is megérzi, ha szereti a gazdija.
2016. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Is-is. Valóban szerethet, de nem biztos, de mivel éjjeli állat mindenképpen megvár. Az én höcsöröm felmászott a pizsomámon mindig.
2016. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt hörim akkor éjjel valahogyan kimászott a terráriumból és a lábamon mászva bebújt hozzám az ágyba. Viszont utána volt 2 másik, akik le se tojtak... Ez az állat természetétől is nagyban függ, hogy mennyire ragaszkodó. Szerintem szeret, sőt imád! :)
2016. máj. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!