Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol találok eladó nyestet?

Hol találok eladó nyestet?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kevés ember tart nyestet, szőrmetelepről pedig nem szeretnék vásárolni még ha kölyök is mert nem szeretnék beteg kölyköt.

Olyan embert keresek aki görényhibrideket tenyészt nyest segítségével, talán nála van néha nyest kölyök is. De csak olyat találtam aki régen tenyésztett, de már nem.. Valaki ismer még ilyet?

És nem.. nem kell lebeszélni róla. Igen tudom, hogy vadállat. Nem szelídíthető meg teljesen, tartása nagy felelősség. Nem csak hirtelen fellángolásból döntöttem így mert, hogy olyan cuki.. Már több éves tapasztalatom van vadászgörény tartásával kapcsolatban és igen azt is tudom, hogy nem ugyanaz a kettő és, hogy a nyest sokkal vadabb.. szóval ezektől lehetőleg kíméljetek :)



2016. jún. 6. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A nyestboltban.
2016. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Itt az én szobám feletti padlásrészen van, ha kijössz és elfogod, a tiéd.
2016. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én nekem van, cserélem 3 mókusra vagy 2000 méhecskére.
2016. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nyestet tartani nem nagy felelőség, hanem felelőtlenség...
2016. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Valaki nem itta meg a reggeli kakaóját :(

Nembaj.. majd talán kapok egy értelmes választ is mondjuk egy olyantól aki a kérdésemre válaszol :D

2016. jún. 6. 21:31
 6/16 Patriksztár ***** válasza:
33%

Hidd el, a Nyest nem egy jó állat. Hogy miért?


Van egy Mercedes ML320-asunk (2001-es modell), beköltözött a motortérbe, majd szépen alaposan elkezdte rágcsálni a vezetékeket elfele. Hál' Istennek nem lett baja a kocsinak, de azért nem olyan kellemes érzés.

2016. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na jó, legyen 1 hím és egy nőstény mókus. Ennél lejjebb nem adok! Kész rablás a részedről, de szeretném az álmaidat teljesíteni! Amúgy baj lenne, ha ez ilyen harci nyest? Macska vadászatra van kiképezve :)
2016. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
kereskedelmi forgalomban nyest nem kapható
2016. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon kártékonyak és sajnálom is, hogy tönkreteszi a kocsikat. Így valahogy én se kedvelném meg őket. De ő egy nagy kifutóban lenne ami teljesen szökésbiztos így nagy kárt nem tud tenni. Csak a saját otthonában.
2016. jún. 6. 21:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam olyat, hogy valaki a görényt a nyesttel hibridizálná, szerintem nem is lehetséges. Inkább a nyérccel szokták. Azt meg könnyebben is tudnál szerezni külföldről és valamilyen szinten kezelhetőbb is mint egy nyest.
2016. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!