Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkorára nő meg max. Egy...

Mekkorára nő meg max. Egy törpemalac?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
keverék mind számits akár 70kgra
2016. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
70 kg???? Akkor az nem is törpe. De egy fajtiszta?
2016. jún. 29. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
A fajtatiszta törpemalac attól függően, hogy amerikai vagy német, 12-35 kg-s lesz. Ha kevesebb, mint 300.000 forintért vetted ( a legolcsóbb rendes törpemalac ára itthon tenyésztőnél), akkor valószínűleg átvertek és ennél nagyobb lesz. :)
2016. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja nem még nem vettem meg csak tudni szerettem volna, hogy valóban olyan kicsi és cuki marad. Ez esetben más hobbi állatot veszek.
2016. jún. 30. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Vehetsz malackát, csak annyi, hogy jó tenyésztőtől vegyél. :) Ha van erre 300+-d, akkor lehet. Ha pici és cuki állatot szeretnél, akkor gondold át, hogy milyen feltételeket tudsz biztosítani (mennyit szánsz rá, mennyi helyed van, naponta hány órát tudsz vele foglalkozni, egy vagy két állatot szeretnél-e, stb.) és ennek függvényében dönts :) Ha ezekre válaszolsz, akkor talán segíteni is tudunk! :):
2016. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pénzem nincs a malacra. Bármit megtudok adni egy állatnak, ami csak kell max. 20.000ft-ig. Hely van, mert 200nm-es a házunk. Időm is van /pillanat egy csomó mivel nyár van. Egész iskola időben van a hétvége, és hétköznap csak akkor ha már készen vagyok a sulis teendőimmel van időm foglalkozni a kisállattal.
2016. jún. 30. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!