Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SAnyukámat rávettem hogy...

SAnyukámat rávettem hogy legyen 1 tengerimalacom. De azt olvastam hogy csoprotban élnek és 2 a jó ha van. Elég könnyen megenged mindent. De félek tőle megkérdezni hogy lehete - e esetleg kettő? Természetesen én ettetem és én is fizetem nekik a

Figyelt kérdés
házat stbt...
2016. júl. 1. 23:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az a ketrec egyetlen malacnak sem jó. A 100x50-es (amit amúgy ezer helyen találsz, pl. jófogáson rengeteg van, de ha bemész egy állatboltba, ott is) is elég kicsi. Sokkal jobban járnál, ha építenél egy hasonlót:

[link]

Nem bonyolult, olcsóbb, szebb és a hörinek is jobb.

2016. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
húha köszönöm! ez házilag is meg tudom csinálni és valószinűleg még jobb is mert tágas stb... köszönöm! :)
2016. júl. 2. 18:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Előttem mindent elmondtak, de annyit még hozzátennék, hogy a Magyar Tengerimalacvédő Alapítványtól összeszokott párokat tudsz örökbe fogadni, segítenek a társításban, gondozási tippeket adnak, tehát én mindenképp ezt a megoldást ajánlanám. Ha kereskedésből veszed őket, mindig megvan az esélye, hogy esetleg vemhes malacot kapsz, vagy rosszul állapítják meg a nemét, ha pedig ezeket megúszod, soha nem tudhatod, hogy nem verekednek-e majd össze. Általában egy felnőtt állat mellé érdemes egy frissen elválasztott, azonos nemű társat hozni, tehát nem elég, ha egyszerűen csak kiválasztasz két szimpatikusat a kereskedésben. Remélem, tudtam segíteni. :)
2016. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
van egy könyvünk, hogy hörcsögök, hódok és más rágcsálók és abban az van, hogy 0,5 m2 től 1 m2 ig tarthatod.
2017. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
(ez a válasz az 5. kommenthez volt)
2017. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!