Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkorára nő egy kifejlett...

Mekkorára nő egy kifejlett Magyarországon élő denevér?

Figyelt kérdés

Este találtam az utcán egy repképtelen denevért...és hazahoztam..van helye és etetem is,nem tudom hogy azért nem tud repülni mert még kicsi vagy mert megsebesült...ezért lenne szükségem a méreteire

Kit lehet felhívni ahol elszállásolják?



#méret #denevér #repképtelen
2016. júl. 3. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Madártani egyesületnél (MME) kérdezz rá, ők foglalkoznak denevérekkel is, de legalábbis meg tudják mondani, kihez fordulj, ha ők nem tudnak küldeni senkit.
2016. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, olyan 18-30 cm a szárnyfesztávolsága. Ilyen esetben az állatvédőket kell hívni, azok megmondják, hogy mit kell tenned.
2016. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
A leggyakoribb hazai faj a korai denevér, és csak akkora mint egy dió szárnyakkal. Lehet, hogy semmi baja, éppen csak a denevérek nem tudnak felszállni a földről. Rakd olyan helyre, ahonnan legalább egy métert tud esni. Rakhatsz alá valami puhát, ha bizonytalan vagy, de ha a denevér életképes, ilyen helyzetből simán elrepül.
2016. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sokat segítettetek. ;)
2016. júl. 3. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!