Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyusziknak oltási könyv,...

Törpenyusziknak oltási könyv, útlevél?

Figyelt kérdés
Németországba utaznánk a nyuszikkal. 6 hónaposak, oltást kaptak. 2-3 orvossal beszéltem, mindegyik azt mondta, hogy törpenyuszinak nem kell chip és útlevél. Az oltási könyv őszintén eszembe sem jutott, csak most láttam meg egy kiírásban. Ez olyan, mint a kutyusoknál? Kérhetek még ilyet az orvostól?

2016. júl. 11. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapból kellene, hogy legyen nekik O.o Mármint oltási könyv...
2016. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Chip és útlevél nem kell (csak a húsevőknek: kutya, macska, görény).

De állatorvosi igazolásra szükséged van arról, hogy a nyuszi egészséges.

2016. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták... de nincs oltási könyve? Ha be van oltva, kell, hogy legyen. Az oltás és a könyv együtt jár. Azon az oltáson, amit éppen kap, van egy matrica. Azt szedik le és ragasztják be a könyvbe.
2016. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvittük őket oltani. Megkapták az elsőt, majd pár hét múlva az ismétlőt. Én csak útlevélre kérdeztem ez igaz, de nem adtak oltási könyvet :/
2016. júl. 12. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol oltottad? Kétlem, hogy megbízható állatorvos lenne, aki még könyvet sem ad. Én biztos keresnék másikat, jobbat.
2016. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!