Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Gori kezhezhosztatas?

Gori kezhezhosztatas?

Figyelt kérdés
Vettem egy 2honapos gorit ami elvileg kezhez volt szoktatva. Parom ment erte eki meg eleteben nem latott gorit es azt mondta h kesztyuvel fogta meg a gazdaja. Hagytam neki par napot h megszokja az uj helyet meg az uj illatokat. Nem nyultam hozza az elso 3nnapban csak ultem a ketrece mellett es amikor kiengedtem setaltam estettem adolgom h szokja ajelenletem. H tudom a kezhezszoktatni? Mar voltgorim de azt en neveltem fel 1hetes koratol.
2016. júl. 17. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy szoktatod kézhez mint az előző göridet akit felneveltél. Türelem, sok simogatás, paszta, ha harap akkor grabancfogás, leszorítás, erőteljes szóval fegyelmezés. Ha bekapta az ujjad akkor próbáld meg hátrafele tolni a szájában, vagy fogd meg az alsó állkapcsát úgy hogy a szájában van még a kezed. Egy idő után rájön hogy ez kellemetlen neki és le fog szokni róla.

Fontos még hogy sose legyen éhes, mert akkor biztos harapni fog. Akkor foglalkozz vele mikor tele a hasa.

2016. júl. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!