Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. s milyen tápszert adjak...

S. O. s milyen tápszert adjak a két kb.2 hetes szürke pele kicsiknek?

Figyelt kérdés

#kölyök #szürke pele
2016. aug. 3. 22:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
szőlő cukor nincs c- vitamin tabletta ?
2016. aug. 4. 00:35
 12/21 anonim ***** válasza:

Semmilyen vitamint, ásványi anyagot nem tudsz sajna kimérni...

Tejföl van otthon? Ideiglenesen azt lehetne megpróbálni egy kis langyos vízzel hígítva

2016. aug. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a gyors válaszokat minden rendbe van velük egy téli zokniba alszanak egészségesnek látszanak, de még megszeretném kérdezni szilárd étellel mikortól próbálkozzak?
2016. aug. 4. 09:38
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha kinyílt a szemük, és elkezdenek már mászkálni, nem tudod elrontani. Adhatsz neki majd bármilyen magyarban is termő gyümölcsöt,(alma, körte, szilva, dinnye, szőlő stb) zöldet(tyúkhúr, saláta stb, természetben a fák friss hajtásait eszi) magvakat, főként mogyorót, gesztenyét, de ezekből ne kapjon minden nap, mert túl zsírosak. Alkalmanként rovarokkal is próbálkozhatsz.

Ami nagyon fontos, oda engedd majd vissza őket, ahol rájuk találtál.

Ha esetleg meg akarod tartani őket, ők téli álmot alszanak, ezt vedd figyelembe, úgy alakítsd az életvitelüket.

Most pedig mihamarabb szerezz be cicatápszert,(állatosbolt) és napközben 2 óránként, éjszaka 3 óránként etesd. Olyan 0,25 milit meg kéne velük itstni alkalmanként.

2016. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, de mi az az itstni
2016. aug. 4. 12:41
 16/21 anonim ***** válasza:

Itatni*

Bocsánat félre gépeltem.

És nagyon szívesen, remélem megmaradnak :)

Sajnos én északon lakom, még sosem láttam élőben pelét, nálunk nincs, pedig nagy vágyam.

Amúgy a rendes nevük nagy pele, nem szürke pele :)

2016. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
sajnos az egyik meghalt de a másik él és virul kapott zöld almát és képes fél órán keresztül rágódni rajta
2016. aug. 5. 12:42
 18/21 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy élőben nem láthatsz ilyen pelét, de ha akarod teszek fel valahol egy másik csoportba, hogy hogyan kell képet feltölteni és töltök róla ha válaszoltok:)
2016. aug. 5. 21:26
 19/21 anonim ***** válasza:
A kepfeltoltes.hu -ra tudsz feltenni, és belinkelni aztán ide, úgy meg tudom nézni :)
2016. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ok köszi csak le merült a gép elem meg nincs húgyhogy kicsit csúszik a produkció
2016. aug. 5. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!