Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögnek egér itatóból...

A hörcsögnek egér itatóból szabad adni vizet?

Figyelt kérdés
Mert én úgy hallottam hogy ha vizet adok neki akkor feldobja a talpát, máshol meg mondják hogy nem és nem tudom eldönteni hogy akkor lehet e adni neki vagy sem.
2010. ápr. 19. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
hát elvileg nem szabad, de én is adtam már neki vizet, de nem sokat, egy pár cseppet, és azt is 1x adtam neki. szóval szerintem egyszer lehet, de ezzel ne nagyon játsz. inkább adj neki gyümölcsöt meg zöldséget, abból is kinyeri a neki kellő folyadékot.
2010. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad a hörcsögnek vizet adni?

:O

én minden hörimnek azt adtam és mind élt 5 évig...

miért nem szabad?

2010. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ezt a baromságot ki az isten mondta? nem létezik olyan élőlény a földön amelyiknek nincs szüksége vízre-.- KELL neki víz, minden állatnak kell, az más dolog hogy ha sok gyümölcsöt, zöldséget kap akkor abból jut folyadékhoz, ami naggyából elég is, de akkoris kell, volt régebben vagy 30 hörcsögöm, és mindig volt vizük
2010. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. ápr. 19. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:

"KELL neki víz"

Igen? Mondd az enyémeknek, voltak vagy 40en anno, mint megérték a négyéves kort...

2010. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor te minek iszol? táplálkozz úgy, hogy nem iszol csak eszel, gyümölcsöt meg zöldséget meg mittomén...nem fogsz meghalni...
2010. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha elegendő zöldséget és gyümölcsöt kap, nem muszáj neki vizet adni. Utolsó előtti voltam.
2010. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még szép hogy lehet!én mindig adok neki hiába kap sok zöldséget és gyümölcsöt!még ha az elöbbiekböl sok folyadékot is nyer ki akkor is kell neki viz!még ha nem is minden nap!de kell!neked sem lenne azért olyan jó ha csak szinte gyümölcsön,zöldségen kéne élned!vizet meg nem is kapál!én is sokat adok neki és az ég világon semmi baja nincs töle!lehet hogy elél anélkülis is de rengeteg oldin irjáh hogy kell neki viz!rengeteg höris oldin voltam már és egyiknél sem irta hogy nem lehet neki adni!
2011. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!