Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor lesz Budapesten kisállat...

Mikor lesz Budapesten kisállatbörze?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy most hétvégén lesz kisállat-kiállítás a Hungexpo területén, kutya, macska, madár, egyéb kisállat.
2008. okt. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, jól tudod, csak sajna ez kiállítás lesz és nem börze. Kellékeket lehet venni (táp, felszerelés stb) csak állatot nem. A börze meg épp arról szól, hogy az emberek eladják az állataikat.
2008. okt. 2. 00:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Többször voltam már macskakiállításon, és a kiállítók árultak is cicákat, persze fajtisztákat, nem olcsón..

A Petőfi Csarnokban szokott lenni még vásár, de azt nem tudom, hogy ott mikor lesz ilyen legközelebb.

2008. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!


2010. május 02-től november 07-ig, minden hónap első vasárnapján kisállat börzét tartunk Budapesten, a Dr. Vilmos Endre (volt MALÉV) sportcentrum területén (Budapest, 1185 Nagyszalonta u. 25.) 08- 14 óráig.


Várjuk a tenyésztőket, a vásárlókat és az érdeklődőket!


Állatokkal érkezőknek belépés 06 órától.


Látogatóknak a belépőjegy: 300 Ft

14 éves kor alatt a belépés díjtalan.


Tenyésztőknek helyjegy:

Gyalogosan: 400 Ft

Személyautóval: 1000 Ft

Utánfutóval: 1500 Ft


Tenyésztők: a 8/a-t ne felejtsétek el (kutya, macska esetében + oltási könyv).

2010. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!