Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim amikor kieengedem...

A nyuszim amikor kieengedem futás közbe razza magát és ugrik. Miért?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy fél valamitől?Akkor szoktak ilyeneket csinálni.
2016. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Amikor megijedt akkor megdermed. Amúgy lehetne hogy máshol próbáld ki az emojikat? Köszi:")
2016. szept. 13. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet azért mert fázik.Más ötletem nincs.
2016. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen alap nyúl viselkedés. Jól érzi magát...
2016. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A ló is pont ugyanezt teszi, mint a nyiszid: ÖRÜL! :) Az enyém dobbantani is szokott, a kézilabdával birkózik, és amikor meglöki, akkor amikor gurul megrázza magát, és ugrik egyet, szaladgál is, ilyen müff müff hangot ad ki, majd eldobja magát és kinyújtja a hátsó lábikóit. <3 Általában amit írták, kérdező, ez a jelenség az öröm, a jó kedv. Nekem házinyúl méretü, földig érő lógó füle van,, ilyen oroszlánfejű, és vörös. Onnan tudtam meg, hogy fiú, hogy nagyobb korában a plüsslovát meg cucálta :/ de amúgy a Te nyuszód úgy tűnik, hogy örül, mert ha kiengedjük, mint én a lovamat is amikor futószárazom, akkor ugrabugrál (bakolás), örül, ő is és a Tiéd is ezért rázzák a fejüket. ÖRÜLNEK! Mint a tengerimalac is, amikor popcornozik. :) Csak figyelj arra is, hogy ha pisilnie kell, legyen közel a qc-je, az enyém visszajár oda :))) Hát nem cukik? :3 <3
2016. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hosszúhajú ***** válasza:
igen, örül! én nyuszkóm is rázott-ugrott és a kis első lábait közben összekeresztezte, jó kedvű!
2016. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2016. szept. 18. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, örül a szerencsétlen, hogy eddig bezárva tartották, de végre itt a korlátlan szabadság.


üdv,

a Nyuszifelszabadító Front vezérkarától

2016. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!