Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek meg gyógyulhat a...

Szerintetek meg gyógyulhat a kis tengerimalacka?

Figyelt kérdés
Takarítottuk a malacok helyét és amikor raktam volna őket vissza akkor az egyik kismalac (1 hetesek)hírtelen kiugrott a kezemből be az akváriumba!Nem esett magasról csak valahogy szerencsétlenül!:((( Azóta a két hátsó lábát húzza,nem lép rá de mozgatni azért tudja behúzza maga alá vagy is szerintem nem érzéketlen!Sajnos 5 órától van állatorvos el is viszem csak tudni szeretném mire számítsak!
2010. ápr. 23. 14:05
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
14 34-es tanácsa nem is akkora hülyeség.én is kiprobáltam a koporsot,addig nem tudom mi volt a tengeri malackámmal,de ahogy megvettem neki nagyon boldog lett,beraktam a keetrecébe és azon játszadozik.mellesleg 1000 ft-ért nem olyan drága és tényleg nagyon jo........fényesés
2010. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Persze kedves koporsós bácsi nem titok 32 vagyok és a malacka a kislányomé!
2010. ápr. 23. 14:47
 13/23 anonim ***** válasza:
Meggyógíulnak azok, ne izgulj. Az állatorvos mindenképp szükséges. Itt úgysem mondanak biztosat
2010. ápr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
nem én voltam a koorsós.én kérdeztem hány éves vagy és én írtam hopgy szerintem nem tört el........
2010. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, hogy jó hasonlat-e, de amikor nekünk volt fias a macskánk, az egyik fiát, kiejtette a szájából, amikor vitte fel a padlásra, és kiscica leesett a földre. De életben maradt, és felnőtt egészséges macskává.
2010. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Már negyed 6 van. Ha hazaértél a dokitól meséld el mit mondott! Nagyon szurkolok a csöppségnek.
2010. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál!A jó hír az,hogy a gerince nem sérült a rossz pedig az hogy az egyik lábával nem reagál a tűszúrásokra!Ha 1-2 napon belül nem javul semmit akkor elhalhat az a lába!:(( Kapott injekciót meg gyógyszert amit 2óránként kell a szájába csepegtetnem,elég nehéz feladat mert nem igazán akarja de megoldottam!Az anyja szerencsére nagyon jó anya mert nem hagyja magára sőt most még vigyázza is!

Köszönöm szépen a válaszokat és hogy drukkoltok neki!:)

Vasárnap viszem vissza orvoshoz remélem rendbe fog jönni!:( Ha megmarad nem is adom oda senkinek! Iszonyatosan gyötör a bűntudat pedig annyira vigyázok rájuk még is megtörtént a baj!:(

2010. ápr. 23. 20:49
 18/23 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos helyrejön, de ha nem is tudja a doki megmenteni a lábát, attól a malacka még teljes életet fog tudni élni, nekem 2 háromlábú hörim is van:)
2010. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Jó hírem van!:) Nem halt el a malacka lába és ma már kicsit használja is!:)
2010. ápr. 25. 12:37
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír:) Akkor már biztos helyre fog jönni:) Örülök nektek!
2010. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!