Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyek a legminőségibb,...

Melyek a legminőségibb, legjobb tápok/magkeverékek egy dzsunginak?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 19:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy a Versele-Laga márkán kívül. Amúgy most Versele-Laga Mini Hamstert kap
2016. okt. 17. 19:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont ezt a márkát akartam neked is írni...

Javaslom egyébként házilag is keverni. Bioboltban kaphatóak natúr műzlik, illetve különböző gabonapelyhek, aszalt gyümölcsök, magvak :) nagyon csekély mennyiségű, jó minőségű kölyökmacska száraztápot keverve bele biztosíthatod a fehérje és ásványianyag bevitelt is.

Ha nagyobb megterhelésnek vannak kitéve (pl. hűvösebb helyen vannak így tél előtt) akkor növelheted az olajos magvak arányát, egész héjas földimogyoróval, illetve madáretetőbe kimérten kapható napraforgóval.

2016. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. okt. 22. 11:37
 4/4 anonim válasza:
Multifit most én is ezt használom imádja :) de ezenkívül jó még a JR farm és a Real Nature is :)
2016. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!