Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok segíteni? Megbízható...

Tudnátok segíteni? Megbízható patkány tenyésztőket keresek, lehetőleg Pesten, de kicsit távolabb sem gond! Olyanok is írjanak, akiknek eladó pici patijaik vannak!

Figyelt kérdés

Nyugodtan lehet nemkomolyanvenni, de a rosszindulatú kommentekre úgyse reagálok, a többit pedig köszönöm, nagy segítség lenne! :)


Szép napot mindenkinek, aki olvassa!



2016. okt. 24. 05:14
 1/5 Ricsi Istencsászár válasza:
Nézz szét a kisállat kereskedésekben.Majdnem mindben árulnak patkányt.Nézd meg több helyen is és válaszd ki hogy neked melyik tetszik legjobban.Olyan embert sajnos nem ismerek aki patkánytenyésztéssel foglalkozik(és szerintem nincs is túl sok ilyen ember).Szóval csak a kisállat kereskedéseket tudom ajánlani.
2016. okt. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1:

Kisállat kereskedés= SZAPORÍTÓ ÉS ÁLLAT KÍNZÓ!!!

2016. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sajnos én úgy tudom nincs tenyésztő az országban... :'( Pont a kereskedések miatt,akik a végletekig szaporították

2016. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs az országban tenyésztő csak szaporítók, hiába mondják hogy tenyészet, a banán se lesz alma csak mert én azt mondom.

Az állatkereskedéssel az a baj hogy szinte minden patkány beltenyésztett és génhulladék, az évtizedek során 1000x előfordult hogy két testvér túl sokáig együtt maradt, babák lettek akiket beadtak állatkereskedésbe és ott is túl sokáig maradtak és stb, ha állatkereskedésből veszel esélyes hogy olyan patkányt veszel akinek a szülei generációk óta édestestvérek.

A patkánynak alapból egy kalap lepkefing az immunrendzsere, nagyon sok hal meg daganatban, rákban, légúti problémában, azzal ha boltból veszel az idióta sufni szaporítókat támogatod. Igazi tenyésztő nincs, egy ember van aki kezd hozzá közel állni de még ő sem hivatalos és nagyon megválogatja kinek ad.

A tartással, és ha örökbefogadás is jó akkor a pocok beszerzésével a Patkányvarázs facebook csoport tud segíteni.

2016. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, összességében mind hasznos volt, megerősítettetek a választásomban!

A kisállatkereskedést alapból elvetettem, és azóta megtaláltam a Patkányvarázs oldalt, ahol tényleg nagyon segítőkészek!

Szóval remélem, szerencsém lesz a patikkal! :)

2016. okt. 25. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!