Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek miert van hogy...

Szerintetek miert van hogy lepisilt a nyuszim?

Figyelt kérdés
Az lehetséges hogy azért van mert megjött? Amikor nem volt meg nem pisilt le. Hallottam olyat hogy "megjelöl". Mint pl.a kutyák sem hagynak ha megjön. De hogyha nem ez az indok akkor légyszi írjátok meg mert nagyon érdekel!! :))

2016. nov. 4. 21:37
1 2
 1/11 Norbi2398 válasza:
100%
egyszerű véletlen
2016. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2x egymas utan??
2016. nov. 4. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen idős? Bak vagy nőstény? Ivartalanított? Szobatiszta?
2016. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem is le szokott pisilni a nyuszim szinte mindig, mert valaki körülöttem, mikor fogom, aki hirtelen mozdulatokat tesz és ettől meg szokott ijedni.
2016. nov. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

milyen nemű? ivartalanított?

ha nem,akkor érdemes lenne nemtől függetlenül.akkor biztosan nem fog jelölgetni

2016. nov. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bak kb fél (lehet annál több) éves éés nem ivartalanított.
2016. nov. 5. 09:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány éves? Mert a kis nyuszik szeretnek így hálálkodni. Főleg a bakok. Ha nem kicsi (tehát lega. 1 éves) akkor pedig csak meg akar ismerni, hogy tudja te vagy a gazdija. Valószínüleg egy idő után abba fogja hagyni. Egyébként nincs köze ahhoz hogy megjött neked.
2016. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs. Az utcsó vagyok most látom hogy fél éves. Akkor hálálkodni akar a pisivel.
2016. nov. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha ivartalanitom jobb lesz?
2016. nov. 5. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen.Az én nyuszikám egy igazi vadóc volt.Ugyanezt csinálta.Lepisilt minket.Meg mindent megjelölt.Szeptember 1-én ivartalaníttattuk. Mostanra már elmúlt az ivaros viselkedése és egy kezes bárány lett.Régebben ha meg akartam fogni rúgott, karmolt, harapott.Mindenképpen ivartalaníttasd.Jelöl.Amúgy a bak nyusziknál 6 év fölött 80 százalék a hererák kockázata.
2016. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!