Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon aggodok mit tegyek?

Nagyon aggodok mit tegyek?

Figyelt kérdés
A tengerimalacomnak elkezdett foltokba hullani a szore de a kedve jo volt semmi baja nem volt ezen kívül. Elvittuk termeszetesen dokihoz kapott szurit ahol foltos volt lenyirtak a szoret es bekentek azt mondtak 3 nap mulva kontroll. Ez volt 3 oraja a kedve meg mindig jo de alig tud menni es a nyaka alatta a torka mintha meg lenne dagadva.. Ez valami allergiás reakció vagy a szuri viseli meg ennyire ugye meg fog gyógyulni kerlek irjatok :(
2016. nov. 28. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Most mar az egesz hasa megdagadt nem tudom mi baja :'( nincs orvos akihez vinni tudnám kerlek irjatok :'( nagyon kétségbe vagyok esve
2016. nov. 28. 22:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Szegénykém:( jobban lett azóta?

tengerimalacok.hu oldalon nézd meg az ajánlott állatorvosokat, megyénkénti bontásban van fent, és közülük vidd valakihez, ha tudod!

2016. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom dunakeszi neked mennyire van messze , ott nemrég nyílt egy állatkórház, extra profi felszereléssel és ellátással, illetve pesten van az exopet ők kisemlősök gyógyítására szakosodtak, szintén kiváló szakemberek akik még hörcsögöt is műtenek. Szerintem velük érdemes megpróbálni, sajnos sok állatorvos nem érdemli meg a diplomát.... Én nem bíznám a véletlenre. Remélem a malackád jól van, jobbulást neki !!
2016. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtátok sajnos vidéki vagyok itt keves orvos van.. A malackamat masnap elvittuk vissza az orvoshoz de mire odaertunk meghalt. Azt mondta a doki hogy allergiás lett vmelyik kenocsre..es hogy 15 eve ezt használja de meg sose volt ilyen. Nem haragszom ra ha tenyleg igy volt o se tudhatta.. Hozza járunk mar régóta a kutyámat egyszer mar visszahozta a halálból kb szoval nem tartom rossz orvosnak de sajnos akkor is meghalt :'( es ezen a tényen semmi se javít
2016. dec. 4. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(
2016. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!