Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom melegen tartani...

Hogyan tudom melegen tartani a kicsiket?

Figyelt kérdés
Hörcsögöm megellett, a picik 8 naposak, azonban anyjuk tegnap reggel kiszökött és nem került elő. Hogyan tudnám melegen tartani a kicsiket? Etetésnek meg szinte mindennek utána néztem, de erre nem találok választ. Meg ha valami jó tanács van még azt is szívesen fogadom.

2016. dec. 26. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a ketrecbe néhány ruhadarabot ( alájuk,nehogy megfulladjonak) és semmiképpen se legyenek ablak mellett. Rakd őket kb 1,5 méterre a radiátortól
2016. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát próbálj meg néhány "hóm méd" csapdát csinálni.

Egy vödröt, vagy egy tálat (a lényeg hogy 20 cm magas legyen) bélelj ki,és könyvekből építs mellé "lépcsőt". Egy vonalzó t tegyél úgy,hogy a vödör felé belógjon. A vonalzó végére egy illatos gyümölcsöt vagy zöldséget tegyél amit szeret. Végül szórj néhány szem magot a "lépcsőfokokra". Aztán reggel nézd meg ezeket.


A kölykök alatt ha 1-2 papírlap van,felettük meg a forgács nem hűlnek ki, de éhenhalhatnak. Ilyenkor még a szemük sem nyílt ki,szőrük sincs,képtelenek szilárd táplálékot enni :/

2016. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!