Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 2 db 3 hónapos nyuszink...

Van 2 db 3 hónapos nyuszink hogy hogyan lehet megtanítani nekik hogy csak a WC-be bogyózzanak és pisiljenek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyuszi wc-t kell venni nekik, vagy egy magasabb falú műanyag edényt betenni a ketrecbe ahova a legtöbbet pisilnek. Ilyenkor a ketrecbe ne tegyél forgácsot csak a wc-be, ha valahova pisilnek akkor zsepivel itasd fel és tedd bele a wc-jükbe a többi pisit meg bogyót takarítsd fel. Ha bármikor pisilnek vagy bogyóznak akkor a saját bogyójukat tedd a kis wc-jükbe meg a pisis zsepit mindig, ilyenkor keveset engedd ki őket, hiszen előbb a ketrecben legyenek szobatiszták, azután kint. Én amikor kint pisiltek akkor betettem őket a ketrecbe és gyorsan felitattam a pisit majd be a wc-be a zsepit ... így megtanulták hogy a ketrecen belüli wc-be pisiljenek. A bogyózást tanulják most, a nagyobbiknak megy de a kicsi néha kint bogyózik. Ez az én taktikám de fórumokon olvasva is ez a legelterjedtebb. Sok sikert!
2017. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!