Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora a minimum mókuskerék...

Mekkora a minimum mókuskerék ami kell törpehörcsögnek?

Figyelt kérdés
Találtam neten olyat , hogy 6,5 inch (kb 16,5 centi) de az most mire vonatkozik? az egészre állvánnyal együtt v csak a kerékre? Ebayen néztem rengeteget, a legtöbb ami olcsó 11cmes kerekű ami meg túl kicsit..a mostani ami van nekem kb 12+ cm, viszont a rácsok közti rés amin fut, az túl nagy és mindig kilóg a lába, ami meg elég nagy volt (pár centivel nagyobb) azok meg már 5-10 ezer forint között voltak...

2017. febr. 1. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Minimum 19-20 centis kereket vegyél.Olyat,ami nem rácsos.

Linkelek egyet:

[link]

Ez csak 1800 ft. Ha gls pontra kéred,akkor még +790ft a postaköltség. De szerintem még úgy is jó árban van.

Ha pesti vagy,akkor viszont érte is mehetsz ha jól tudom.

De van még több webshop,ahol lehet ekkora kereket venni jó árban.

2017. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A mostani kereket vedd ki, tönkre teszi a gerincét és a lábát. Életveszélyes, nem szabadna árulni azokat..

[link] ez 3200ft, ez is jó. de a trixie hypno is tökéletes lesz neki.

2017. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. és esetleg egy törpehörcsög ketrec minimumot tudtok ajánlani? meg hozzá linket. Ismerősömtől kaptam meg az ő régi ketrecüket, nem túl kicsi, de szerintem nagyobb kéne neki, kb 45cm x 30cm a mostani.
2017. febr. 1. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
60×40×30 cm a minimum hely méret nekik :)
2017. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jobban jársz terráriummal. használtan fillérekért lehet venni. akvárium is jó, ha ereszt,akkor szintén tök olcsón lehet hozzájutni akvaristáknál.

jófogás,facebook csoportok stb.

a ketrec sokaknál nem válik be, rágja a hörcsög,kiszökik,kiszórja az almot,felmászik az oldalán és leesik,megüti magát stb..

a terrárium ilyen szempontokból jobb és szerintem sokkal jobban is be lehet rendezni.

de ha pesti vagy,akkor a legnagyobb ikea samla doboz is jó ötlet lehet [link]

2017. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
és tényleg kicsi a mostani,jól látod:(
2017. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!