Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Beaphar Xtra Vital hörcsögtá...

A Beaphar Xtra Vital hörcsögtápról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Most a hörink Versele lagát kap, anya pedig megrendelte ezt anélkül hogy szólt volna, merthogy ez drágább mint a versele laga, azaz jobb is (szerinte)... megnéztem az összetevőit és az első amit észrevettem rögtön a pulykahús volt... jó ez a hörinek? :/ Benne vagyok több hörcsögös csoportban is, de erről a tápról még soha nem hallottam...

2017. febr. 6. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
VL-el kb. egy kategória. A VL sem túl jó! Hörcsögtápban nem. Real Nature a legjobb.
2017. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hörcsögnek készült magát teljesértékűnek mondó tápban kell hogy legyen fehérje is, tehát a pulykahússal nincsen semmi baj, mert ugye hörcsögnek kell fehérjét is adni. Nem írtad milyen Versele Lagát adsz neki, de a Complete fajtájúban van csirke és hal is. Ha egy hörcsögtápban nincsen állati eredetű fehérje, akkor nem mondhatja magát teljesértékűnek, mert akkor azt neked külön kell adagolnod neki, de mondjuk én adnék neki mellé heti 2x szárított lisztkukacot(1 db/alk.) így is.
2017. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!