Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van Japán Táncoló egerem 35...

Van Japán Táncoló egerem 35 darab de egyszerre szeretnék mongol futóegeret is de csak egy fajtát tarthatok mi legyen?

Figyelt kérdés
Már rég óta szeretnék Mongol futóegeret is Van egy nagy akváriumom ami 90x60x60 as méretű 2 futóegérnek tökéletes lenne de akkor meg kéne válnom a 3 éve velem élő Táncoló egerektől akiket imádok de viszont nagyon büdösek elvileg a Mongol futóegerek nagyon tiszták és nem büdösek szerintetek hogy döntsek?Vagy legyen az hogy legyenek külön a Japán egereimnél a fiúk és a lányok és akkor nem lenne szaporulat és szépen lassan meghalnának és utána lenne nem tudok egyedül dönteni Segítsetek!

#egér #sajt.notresaft
2017. febr. 18. 20:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kérlek érts már meg ha kicsi lenne helyük akkor megennék egymást hidd el tapasztalatból tudom!
2017. febr. 19. 12:19
 12/21 A kérdező kommentje:
Van állatorvos ismerősünk nem is egy egyse mondta azt hogy ez így szar ahogy mi tartjuk őket ha rákeresel a googleban hogy japán táncoló egér kapásból ott lesz előtted 10 kép amin egy 50x50x50 es akváriumban tartják őket és nem is eggyet 11 et...
2017. febr. 19. 12:24
 13/21 A kérdező kommentje:
Nyílván csak kb annyiban
2017. febr. 19. 12:24
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha megfelelő felszereléseket teszel pár egér helyére, nagyjából 80*60 cm alapterületű hely kell nekik, hogy kényelmesen elférjenek. Ha nálad egy körülbelül ekkora helyen 35 egér van, az bőven kimeríti az állatkínzás fogalmát...
2017. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ebben ha a 4. részt elolvasod megtudhatod hogy minnél többen vannak annál jobban érzik magukat... [link]
2017. febr. 19. 12:28
 16/21 anonim ***** válasza:
64%
Ez igaz, de annál nagyobb hely kell nekik. És természetesen azonos neműeket szabad csak együtt tartani. Felesleges ész nélkül szaporítani.
2017. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Őket nem lehet szaporítani maguktól szaporodnak orrba szájba és előbb ìrtam hogy ez a 35 stabilan megmarad se több se kebesebb...és ha tovább olvasod akkor azt is írja hogy a legjobb párosítás a nöstény a hímel...
2017. febr. 19. 12:49
 18/21 A kérdező kommentje:
Megis lettaz az öt a többit eladtam csak utána már kicsit fárasztó volt Debrecenből levinni őket eladni a budapesti Camponaba...
2017. febr. 19. 13:25
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nem törvényszerű, hogy megeszik egymást, bár tény, hogy kis helyen stresszesek, ezért általában megeszik egymást ill. nem szaporodnak tovább. Ettől függetlenül bőven állatkínzás 35 egeret egy ekkora helyen tartani. Ne a magyar oldalakról tájékozódj, mert mint mondtam, nálunk sajnos semmibe van véve az állatok jóléte. Hörcsögnek 60-as ketrecet mondanak, nyúlnak, tengerimalacnak 100-ast stb. egyik sem jó nekik.. keress más nyelven és meglátod, hogy nem normális, amit csinálsz.
2017. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen értetlen.

A rágcsálók valóban nagyon szaporák, évi sok-sok alom lehet, rengeteg utóddal egyszerre.

Éppen ezért azonos nemű rágcsálókat szabad együtt tartani..Azaz mondjuk 5 lányt .Ők egymás között nem tudnának szaporodni, és ugyanúgy társaságban lennének.

Nem rakunk össze soha két különböző nemű rágcsálót..De ez alap biológia..

Gondolom rokonok,egymással szaporodnak állandóan, tele van gyenge utódokkal,esetleg nagy részük meg is hal.

Én azt ajánlom,hogy válogasd szét nemenként őket,még ma.

És próbálj eladni belőlük,ennyi állatot képtelenség egy helyen tartani.(max óriási nagy helyen lehetne)

Egyébként nem büdös állatok,csak akkor,ha nincsenek rendesen takarítva. A vizelet lehet szagos, de ugye azt naponta ki kéne szedni..Meg az ürüléket is rendszeresen.

De ennyi állatnál egyszerre kis helyen,megértem,hogy büdösek,képtelenség rendesen kitakarítani.

Ezért nem kéne erőn felül bevállalni őket.

Nekik sem akkora öröm ennyien élni egy kis helyen.

Mongol futóegeret meg ne vegyél,amíg a mostani helyzetet meg nem oldod..De amúgy ott is érvényes,hogy csakis azonos neműeket tarts.

2017. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!