Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nevet adjak a lánypatká...

Milyen nevet adjak a lánypatkányomnak?

Figyelt kérdés
Szeretem a japán, meg egyéb ázsiai neveket, akár animékből mangákból, de nem tudok dönteni, másfajtát is mondhattok, csak semmiképp ne magyar név legyen.
2010. máj. 9. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Usuratonkachi ;)

röviden: Kachi

2010. máj. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

és a Macskafogóból a patkány csajok?

Pissy és Cookie

2010. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

éééédes:)nekünk is van most egy patink,vagyis lakótársamnak vettem karácsonyra.Én a Georgie nevet adtam neki a Paradise Kiss miatt:D


Hmmm mit is adhatnál neki:) Ha jól tudom a patkány japánul romajival leírva Nezumi,ehhez mit szólsz?

Ha fehér lehetne Yuuki (jüüki) a neve, ez azt jelenti,hogy hó

2010. máj. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg: Asuka, Amagri, Akinari ( rövidítése: Nari).
2010. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Toranaga szama. :DDDD
2010. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja bocs, lány...akkor nem lehet toranaga. akkor legyen Kiricubo szan, Tora szan kedvenc ágyasa. Becézése: Kiri-csan. :DDD
2010. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
تغطية
2010. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
41%
Lendvai Ildikó
2010. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Legyen a neve Csicseri ( mint csicseriborsó)

Ez úgy is egy kicsit japános:P

2010. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nőstény patkány, nem lánypatkány. Akkor már Nezumi, ami egeret és patkányt is jelent. Esetleg Hime (hercegnő), Bibuko (ami kb. azt jelenti, hogy farkinca). Vagy a színével kapcsolatban, Haiiro (szürke), Kurogo (fekete gyermek), Shiro (fehér), Chairo (barna), Shimino (foltos), de választhatsz virágnevet is. Bara (rózsa), Sakura (cseresznye), Hana (virág), Yuri (liliom), Hinagiku (margaréta), Tanpopo (pitypang), Sumire (árvácska), Ren (lótusz)
2010. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!