Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam össze a két...

Hogyan szoktassam össze a két patkányom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akadt egy kis gondom az összeszoktatással...

Tehát, van egy 1,5 éves borostyán színű lány patekom és egy 1,5- 2 hónapos ezüst kék kislányom. Körülbelül 5 napja cserélgetem a ketrecüket és megpróbáltam ma őket a zuhanyzóban összeengedni, de a nagy amint meglátta a kicsit, nekiugrott és megharapta a pici lábát, úgy hogy vérzett. a kicsi viszont érdeklődik a nagy iránt. Tudnátok segíteni hogy hogyan szoktassam össze a két csajszit?



2017. márc. 10. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] Itt egy cikk :) sok szerencsét!
2017. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a cikket olvastam már, megpróbáltam tájékozódni, de sehol sem találok olyat, ami beválhatna, mert a nagy nagyon agresszív.. Például azt, hogy közösen megfürdessem őket, vagy a hordozóban kivigyem őket, meg sem fordulna a fejemben! Már az első pillanattól fogva gyűlölte az aprót. :(
2017. márc. 10. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, mennyi idősek?

Nálam is volt amelyiket külön kellett sajnos tartani mert a 2,5 éves öreg nem tűrte meg a picit.


Ketreceket esetleg tartsd nagyon közel (összetolva) hogy érezzék egymást, úgy nem tudnak kárt tenni, hátha egy kis idő alatt megszokják egymás jelenlétét. Ha eszembe jut még valami írok!

2017. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen hisztis lány patkányom,(2 éves vén zsémbes szatyor bár most a kicsi édi szelíd új kiscsaj szépen ledominálta :D ) sajnos náluk még az ivartalanítás se segít mindig. Rongycsere, ikerkecózás volt?
2017. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ikerkecózom őket jelenleg is, néha ketrecet is cserélek. (Kicsit a nagyéba, nagyot a kicsiébe) Remélem sikerül majd, végül is kevesebb mint egy hete próbálkozok :)
2017. márc. 12. 03:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó akkor nyugi, egy hét az semmi, egy hónap is lehet mire tényleg jól ellesznek.

Viszont ha kecóban találkoznak mindent szagtalaníts, nálam is jól megvannak a kicsivel de ha betenném a nagyokhoz a kecóba agyonvernék mert az az ő területük.

2017. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!