Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Érdemes bevállalnom újra a...

Érdemes bevállalnom újra a kisnyulakat?

Figyelt kérdés
Van két nyulam egy bak egy szuka. A szuka májusban lesz 2 éves... az a kérdés hogy ilyen korban lehetnek e még fiókái? Ha lehetnek, mindegy mikor engedem össze a bakkal?
2017. márc. 13. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Inkább ne szaporíts
2017. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem értesz hozzá, ne szaporíts. Szukának a kutya nőstényét hívják...
2017. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

NEM!!!

"szuka"..."fióka" ...atya ég...

2017. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
úristen, nehogy ....
2017. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a 3 mondatodból kiderült hogy annyit tudsz róluk hogy NEM.
2017. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is nem mindegy, mikor engeded őket össze, mert a nyulaknál a nőstény ciklusosan képes a párzásra, ki kell azt várni, kb. 2 hetente hajlamos rá. Ezen belül ebben az időszakban össze kell szokniuk, nem elég őket összeengedni, hogy csinálják a dolgukat, figyelni kell. Ráadásul a nőstényhez ne tedd a bakot, mert a nőstény ölni is képes hogy védje a területét, stb.... a neten sok hülyeséget lehet olvasni, szakirodalmat ajálnok inkább, kezdéshez pedig olvass olyat, ami leírja, hogy mi az a nyúl, ugyanis.... Nyulaknál nőstény van és bak, ha már volt a nősténynek fiókája akkor anya, nyulaknál nincs szuka.
2017. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Érdemes újra bevállalnom újra a kisnyulakat?"= nyulakat akar szaporítani

"egy bak"= őzeket akar szaporítani

"egy szuka"= kutyákat akar szaporítani

"lehetnek-e még fiókái?"= madárfajt akar szaporítani.


" Van két nyulam, egy bak egy szuka. A szuka májusban lesz 2 éves... az a kérdés hogy ilyen korban lehetnek-e még fiókái? Ha lehetnek, mindegy mikor engedem össze a bakkal? "= WTF?

2017. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat!!

Én is csak röhögni tudok magamon, most hogy így visszaolvasom a kérdésemet 😂 azóta rengeteget fejlődtem nyúl téren, de azért köszönöm. És akiknek súlyos fájdalmat okoztam ezzel a kérdéssel, attól bocsánatot kérek :D sajnos akkor, annyi tudásom volt mint kb. egy répának, nem is tudom hogy mertem ezt kitenni. Tulakdonképpen teljesen lejárattam magam, de mindegy ez a múlt. Ne aggódjatok a nyuszikért, (már ) értek hozzájuk, jó helyük van. Nagyon szépen köszönöm, a válaszolók is sokat segítettek! Röhögjünk együtt rajtam, hogy milyen okos voltam...szuka, fióka..te jó ég! 😂😂😂

2017. okt. 8. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!