Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Budapesten (vagy esetleg...

Budapesten (vagy esetleg környékén) ismer valaki megbízható hörcsögtenyésztőt?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönne a kérdés, igen, voltak már törpe hörcsögeim, jelenleg egy szír arany van, szóval tudom, mivel jár és hogyan kell gondozni őket.


Régóta szeretnék egy kínai csíkos törpét, főleg lányt, mert eddig mindig fiaim voltak. Egy ilyen kis fehérre vágyom nagyon: [link]


Valaki tudja, hol lehet Budapesten rendes tenyésztőknél kapni ilyet? Eddig vidékről voltak a hörcsögeim és sajnos nem a legjobb szakértőktől.


2017. márc. 20. 04:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szír arany, hanem szíriai arany. :) Tudtommal kínai csíkos törpehöri tenyésztő nincs Magyarországon.
2017. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szír vagy szíriai, a lényegen nem változtat. :)


De akkor esetleg nem tudsz olyan helyet, ahol kifejezetten hörcsögöket tenyésztenek? Az állatkereskedéssel az is gond, hogy ott csak egybeszórják mind, azt se tudják, melyik milyen nemű, nem szoktatják kézhez, nem is tenyésztik, csak szaporítják inkább.

2017. márc. 23. 03:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy, pár tenyészet Magyarországon. Aranyból a legjobb a Pezsi tenyészet, törpetenyészeteket pedig találsz a Google segítségével.
2017. márc. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Aranyból én is a Pezsit ismerem, illetve a Karfiolhamster-t, ahol aranyak és dzsungik egyaránt vannak.

Dzsungáriait sokan tenyésztenek még, például Auróra, Bluebell, Wahalla és Winter White Dwarf tenyészet. Úgy tudom ezek tényleg megbízhatóak.:)

2017. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!