Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom vizelete...

A tengerimalacom vizelete kicsit fehéres. Ezzel elmenjek állatorvoshoz vagy ez a normális?

Figyelt kérdés
Semmiben nem változtattunk. Ugyan azt kapja enni amit eddig és változatosan is étkezik. Mondjuk mostanában több fűvet kap(nem elviccelni), lehet azzal van a baj?

#egészség #tengerimalac #fehéres vizelet
2017. ápr. 4. 10:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek ha van pár helyesírási hibám. Siettem leírni a kérdésem. :)
2017. ápr. 4. 10:21
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen nnormális. Nincsen semmi baj.
2017. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Milyen vizet adsz neki? Sima csapvizet?

Milyen szénát adsz neki? Réti vagy lucerna?

2017. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sima csapvizet mint mindig. És széna az is is. Bár 2 hete csak sima friss füvet kap.
2017. ápr. 4. 22:51
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire befolyasolhatja az egészségét hogy nyáron augusztusba elpusztult a társa(öreg volt mielőtt más képzelnétek mögé). Azóta kopaszodik is, de a doki szerint csak a stressz miatt van. Eddig semmi baja nem volt.
2017. ápr. 4. 22:54
 6/14 anonim ***** válasza:
A vizelete normalis, ha egyedul tartod akkorgyorsan szerezz neki tarsat, az meghogy ilyenkor nem kap szénát az nem baj, az a fontos h füve állandóan legyen, ugyanis az emesztesenek hala folyamatosan ennie kell😊
2017. ápr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Anyukám nem engedi hogy társat vegyek neki. Így is azt várja hogy mikor pusztul el ő is :/
2017. ápr. 5. 17:04
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mindig ennie kell étel van is előtte mindig :)
2017. ápr. 5. 17:04
 9/14 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok: Azért kérdeztem, mert a lucernaszénában túl sok a fehérje a sima csapvíz meg nem igazán jó kisállatoknak, mert magas a klórtartalma és a szervesanyagtartalma, legjobb a szűrt víz(pl.Brita) de ha nincs szűrőd és nem is szeretnél beruházni egyre akkor 24 órát "szellőztesd" a vizet amit neki adsz, hogy legalább a klór kipárologjon belőle. Vagy azt lehet még, hogy az ivóvizébe c-vitamint csepegtetsz az semlegesíti a klórt meg ugye azt amúgy is kell nekik adni külön különben hiányuk lesz. C-vitamint kap eleget amúgy?
2017. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Persze. Vitamint kap eleget. És nálunk a csapvíz az forrásvíz.
2017. ápr. 10. 06:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!