Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúltenyészet hol van...

Törpenyúltenyészet hol van Győr-Moson-Sopron megyében? Elérhetőségeik?

Figyelt kérdés

És milyen törpenyúlakat tenyésztenek ott?


Nyuszikkal kapcsolatban mindennek utánanéztem, csak nem tudom, milyen tenyésztők vannak.



2017. ápr. 15. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Múltkor én a jófogáson láttam, sokan hirdetnek nyulat, lehet megyére is keresni.
2017. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1# válaszoló, tenyészet alatt a kérdező szerintem hivatalos tenyésztőre gondol nem szaporítóra aki tucatjára gyártja főleg húsvétra a kisnyulakat.


Nem vagyok környékbeli, de szerintem ha googlebe beírod hogy törpenyúltenyészet és a megyenevet, akkor biztos kidob néhányat ha van, az ilyen tenyészeteknek gyakran van saját weboldala!

2017. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak kettőt találtam.
2017. ápr. 16. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Győr-Moson-Sopron megyéhez elég közel található egy hangulatos falu, Ugod. Ott található meg a Nyuszipusziló Hobbitenyészet. Teljes mértékben ajánlom, nagyon kedvesek, korrektek, szép, egészséges nyuszik. Van honlapjuk, és facebook oldaluk is
2022. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!